Crazy Dreams Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crazy Dreams Fan

-this is the my dream-

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

voleybolcu aysun özberk ile röpörtaj

2 posters
YazarMesaj
tatlıkız_yaqmur
admin 2
admin 2
tatlıkız_yaqmur

Kadın
iş/hobi : site yapımı:)
lakap : cimcime-bıdık
rep :
voleybolcu aysun özberk ile röpörtaj Left_bar_bleue50 / 10050 / 100voleybolcu aysun özberk ile röpörtaj Right_bar_bleue

ruh hali : voleybolcu aysun özberk ile röpörtaj Images12
tuttuğunuz takım : voleybolcu aysun özberk ile röpörtaj 1447
rep sistemi :
path=\"\" title=\"\" permalink=\"\">

voleybolcu aysun özberk ile röpörtaj Thumb_987419832
voleybolcu aysun özberk ile röpörtaj Thumb_630751373 src=\"http://js-kit.com/ratings.js\">

voleybolcu aysun özberk ile röpörtaj Empty
MesajKonu: voleybolcu aysun özberk ile röpörtaj   voleybolcu aysun özberk ile röpörtaj Icon_minitimeÇarş. Haz. 25, 2008 10:57 am

Elvin Taşkıran :Voleybol severlerin hepsi sizi çok iyi tanıyor ama biraz daha bize kendinizde bahseder misiniz sevdiğiniz özellikleriniz nedir sevmediğiniz özellikleriniz var mı
Aysun Özbek: Sevdiğim özelliğim dürüst olmam sevmediğim ise açık sözlü olmam.

Elvin Taşkıran: Milli formayı giydiğiniz anda neler hissediyorsunuz ?
Aysun Özbek: Milli formayı giydiğim andaki tarif edilemez çok özel yaşanması gereken bir duygu çünkü ülkenizi temsil ediyorsunuz biliyorsunuz ki arkanızda sizi destekleyen bir Türk milleti var. Benim için çok kısacası çok ama çok özel bir duygu.

Elvin Taşkıran: 3-9 eylülde Grand Prix elemleri , 7-11 kasımda olimpiyat elemeleri Ankara da oynandı Ankara seyircisinin ilgisini nasıl buldunuz sizce eksiklikler var mıydı ?
Aysun Özbek: Ben Ankara’nın salonunun ve seyircisinin bize uğur getirdiğini düşünüyorum çünkü orada muhteşem bir atmosfer var kazanmamak mümkün değil.

Elvin Taşkıran : Voleybola başlarken aile desteğinin önemi sizce nedir ?
Aysun Özbek: Bence çok önemli ben çok büyük destek gördüm ailemden düzenli bir aile düzenli bir yaşam her yerde insana destek verir diye düşünüyorum.

Elvin Taşkıran: Milli takım olarak ilerideki turnuvalar için hedefleriniz neler ?
Aysun Özbek: İlk önce Olimpiyat elemesi var ocakta takımda eksikliklerimiz var ama olsun biz yine iyi hazırlanıp elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız .

Elvin Taşkıran: Neslihan Darnel’in bir süre olmaması sizce takımı olumsuz yönde çok etkiler mi ?
Aysun Özbek: Etkiler tabi ama olsun onun yerinde oynayacak arkadaşımızda onun kadar iyi oynayacaktır diye düşünüyorum.

Elvin Taşkıran: Başaralı bulduğunuz gelecekte çok iyi yerlere geleceğine inandığınız genç orta oyuncular var mı varsa kimler ?
Aysun Özbek: Tabi ki var . Eda Erdem , Merve Gülaç , Bahar Toksoy , Neşve Büyükbayram, Büşra Cansu , Gökçen Denkel…

Elvin Taşkıran : 2007-2008 sezonun için takım olarak hedeflerinizden bahseder misiniz ?
Aysun Özbek: Bu sezon için hedeflerimiz diğer takımlarda olduğu gibi şampiyonluk ama önce Avrupa Kupası daha sonrada Türkiye şampiyonu olmak.

Elvin Taşkıran : Sizde Özlem Özçelik , Bahar Mert gibi voleybol okulu açmayı düşünüyor musunuz ?
Aysun Özbek: Şuan için öyle bir fikrim yok ama ilerisi için olabilir neden olmasın.

Elvin Taşkıran: Boş vakitlerinizde neler yaparsınız ?
Aysun Özbek: Boş vakitlerimde bol bol dinlenirim , eşimle alışveriş yapmaya giderim , annemlere ablama giderim , evimde oturup kitap okumayı müzik dinlemeyi severim ve annemlerin günlerine gitmeyi severim.

Elvin Taşkıran: Hayat felsefeniz nedir ?
Aysun Özbek: Hayat felsefem başarılı olmak ben hırslı bir insanım ve her zaman başarılı olmak isterim.

Elvin Taşkıran: Sizi sevenlere vermek istediğiniz bir mesaj var mı ?
Aysun Özbek: Beni destekleyen herkese teşekkür ederim . Bizi izlemeye ve desteklemeye devam etsinler derim.

Elvin Taşkıran: Aysun Abla çok teşekkür ederim.
Aysun Özbek: Sağ ol canım ne demek.

Alıntıdır...
pumafila1
site sahibi-admin 1
site sahibi-admin 1
pumafila1

Erkek
iş/hobi : ROCK!!!
lakap : pumafila
rep :
voleybolcu aysun özberk ile röpörtaj Left_bar_bleue1 / 1001 / 100voleybolcu aysun özberk ile röpörtaj Right_bar_bleue

ruh hali : voleybolcu aysun özberk ile röpörtaj Keyifs10
tuttuğunuz takım : voleybolcu aysun özberk ile röpörtaj 1447
rep sistemi : div class="js-kit-rating" view="score"
path="" title="" permalink="">

voleybolcu aysun özberk ile röpörtaj Empty
MesajKonu: Geri: voleybolcu aysun özberk ile röpörtaj   voleybolcu aysun özberk ile röpörtaj Icon_minitimeSalı Tem. 01, 2008 3:30 pm

pylaşımın için saol jnm girl_hide
http://crazydreams.crazy4us.com

voleybolcu aysun özberk ile röpörtaj
1 sayfadaki 1 sayfası